Beton Blok Makinası fiyatları

Beton blok makinası fiyatları, beton blok makinalarının içerisinde bulunan özellik ve üretim standartlarına bağlı olarak hesaplanan objektif fiyatlardır. Bu fiyatlandırmalar içerisinde şeffaf bir tutum bulundurulur ve müşteri yanlı politika ile en uygun fiyatlar belirleneler alıcılara sunulur.

Beton Blok Makinası Fiyatı Belirlenmesi

Beton blok makinası fiyat belirlemesi yapılır iken bazı durumlara dikkat edilir. Fiyatlandırmada;

  • Tercih ettiğiniz ürünün modeli ve modelinin sahip olduğu ekstra özellikler dikkate alınır.
  • Ürününüzün kapasitesi etkili bir rol oynar. Kapasite ne kadar yüksek ise o kadar yüksek fiyatlandırma ile karşılaştırılması gerekir.
  • Satın alma işlemini gerçekleştireceğiniz firma uzun yıllardan beri güvenilir hizmet sunuyor ise kendi fiyatlandırmasını uygulayabilir.
  • Ürününüzün otomatik, yarı otomatik ya da manuel olması gibi durumlar fiyatın belirlenmesine yardımcı olur.

Bu durumların dışında firmanız ürün içerisinde kullanılan kaliteli ürünler, opsiyonel seçenekler ve benzeri durumlardan kaynaklı fiyatlandırmada değişiklik yapabilir.

Sıfır Ve İkinci El Beton Blok Makinası

Beton blok makinası kaç para incelemesi yapılırken özellikle bütçesi düşük olan projelerde sıfır ürünlerin bütçe içerisinde fazla yer kapladığı görülebilir. Bu durumda firmalar ikinci el ürünlere yönelerek masraflarının bir miktar azaltılmasını sağlayabilir.

Ancak ikinci el ürünler tercih ederken mutlaka güvenilir aracılar ile iş birliği yapılmasına dikkat edilmelidir. Güvenilir olmayan alışverişler sonrasında çözümsüz problemler ile karşılaşılabilir. Özellikle garantili ürünlerin tercih edilmesi önemlidir.

Beton Blok Makinası Modelleri Fiyatları

Beton blok makinası ne kadar; tercih edeceğiniz ürünün modeli ürününüzün fiyatını doğrudan etkileyecektir. Beton blok makinası modelleri şu şekildedir;

  • Manuel beton blok makinası: Bu makinalarda üretimde temel olarak insan gücüne ihtiyaç duyulur. Diğer makine türlerine oranla ise en uygun fiyatlı makinalardır. Üretim sayısı ve kapasitesi düşüktür.
  • Yarı otomatik beton blok makinası: Yarı otomatik beton blok makinalarında kısmi olarak insan gücüne ihtiyaç duyulur. Orta ölçekli projelerde tercih edilebilecek bir üründür.
  • Tam otomatik beton blok makinası: Geniş çaplı ve yüksek bütçeli projelerde tercih edilen ürünlerdir. Kapasitesi çok yüksektir ve insan gücüne ihtiyaç duymadan seri üretim sağlar.

Beton Blok Makinası Fiyat Listesi

Beton blok makinalarının fiyatı yıl içerisinde değişiklik gösterebilir. Bunun yanında her bir firmanın ortalama olarak kendine göre belirlediği fiyatlar vardır. Ancak örnek bir beton blok makinası fiyatlarının listesinde şu rakamlardan bahsedilebilir;

  • 4’lü üretim yapabilen ürünler 37.500 USD’den başlayan fiyatlara sahiptir. 
  • 8’li üretim yapabilen makinalar ise ortalama olarak 51.000 USD civarında başlangıç fiyatlarına sahiptir.
  • 10’lu makinalar ise ortalama 61.000 USD civarı başlangıç miktarına sahiptir. 

Bu fiyatlar başlangıç fiyatları olup ürünün özelliği, blok kalıpları ve benzeri durumlarda fiyatlarda artış görülebilir.

Uygun Fiyatlı Beton Blok Makinası

Uygun fiyatlı beton blok makinası satın almak istiyorsanız öncelikle güvenilir firmalardan alışveriş yapmayı tercih etmeniz gerekir. Firmamız, kaliteli birçok makine türünü en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyor. 

Sizin için en uygun ürünü bulmak ve anında satın almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Birçok farklı model içerisinden üretim amacınıza en uygun ürünü tercih ederek hem maliyet hem de üretimde birçok avantaj elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1978'ten Günümüze Briket Makinalarındaki Bilgi ve Birikimle Sektörün Öncüsü

İletişim