Bims makinasi fiyatları

Bims makinası, doğal bir yapı olan ponzaların bloklar haline getirilmesini sağlayan ürünlerdir. Bu ürünler ile üretilen ponza blokları doğaya herhangi bir zarar vermezken aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı sağlar. 

Uygun bims makinası fiyatları ile inşaat ve endüstriyel alanında güvenle bims üretimi sağlanabilir.

Bims Makinası Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Bims makinalarının temel işlevi aynı olsa da tercih edilen her bir makinanın farklı ihtiyaca ve alana yönelik hizmeti vardır. Bims makinası fiyatı hesaplanır iken aşağıdaki durumlar göz önünde bulundurulur;

  • Bir gün içerisinde ne kadar ürün üretilmek istendiği ve makinenin ne kadar uzun süre çalışacağıdır. Makineler içerisindeki parçalar değişiklik gösterdiği için üretim ve çalışma uzunluğu değişir.
  • Almak istediğiniz makinenin özellikleri ve modeli ne kadar yüksek olur ise maliyeti de o kadar artış gösterecektir.
  • Firmaların satış sonrasında size yedek parça ve servis desteği sunması, ileride yaşayacağınız problemlerin azaltılması ve ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.
  • Üretici firmaların Ar-ge birimine değişiklik yatırımlar yapması beklenen bir durumdur. Firmanızın yatırım şekli, alacağınız ürünün fiyatına da etki edecektir.
  • Makinenin fiyatı hesaplanır iken piyasa içerisinde bulunduğu yere ve rakiplerine de bakılmalıdır. Bu sayede genel çerçevede en uygun fiyatlar belirlenir.

Bims Makinası Modelleri ve Fiyatları

Bims makinası ne kadar olur belirlenir iken en çok dikkat edilen nokta almak istediğiniz makinanın modelidir. Her bir model kendine ait özellikler sunar. Tercih ettiğiniz modelin üretim kapasitesi, üretim hızı, üretim kalitesi, otomatik ya da yarı otomatik üretim sağlaması gibi durumlar alacağınız ürünün fiyatının değişmesine neden olacaktır.

Satın almak istediğiniz modelin en uygun fiyatlarını incelemek ve modelinizin daha üst özelliklere sahip modellerini görmek için firmamızda bulunan bims makinelerine göz atabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Seçenekler

Bims makinası kaç para; üretilen farklı bims makinaları ile her bütçeye uygun seçeneklerin bulunması mümkündür. Özellikle kullanılacak alan, ihtiyaç duyulan bims sayısı ve kullanılan şantiyenin ne kadar büyük bir zincire sahip olması tercih edilen ürünün kapasite ve özelliklerinin değişmesine yardımcı olur.

Küçük çaplı üretimler gerçekleştiren ve çok yüksek bimse ihtiyaç duymayan firmalar, yarı otomatik ve düşük kapasiteli ürünleri tercih edebilir. Daha büyük firmalar ise tam otomatik ürünler ile seri üretim sağlayabilir.

Sıfır Ve İkinci El Bims Makinaları

Sıfır bims makinaları almak için bütçesi uygun olmayan kişiler ikinci el bims makinalarını alarak üretimlerini sağlayabilir. Özellikle karıştırma alanı ve kalıpları çıkarılabilen ürünlerin ikinci el olarak alınabilmesi mümkündür.

Bu tarz makinalarda, ikinci el olarak alan kişiler küçük yenilemeler yaparak herhangi bir sorun duymadan üretimini sağlayabilir. Ancak ikinci el ürünlerin satın alma işlemi gerçekleştirilirken mutlaka güvenilir aracılar ve kişiler tercih edilmelidir. Ayrıca ikinci el ürünün garantisi olmasına dikkat edilmelidir.

Uygun Fiyatlı Güvenilir Bims Makinaları

Uygun fiyatlı güvenilir bims makinaları almak için web sitemizde sizlere sunulan modelleri inceleyebilirsiniz. Bütçenize ve kullanım alanınıza en uygun ürünü bulmak için geniş kataloğumuza göz atabilir ve katalog içerisinden ya da kendi istediğiniz özelliklerde bir ürün satın alabilirsiniz. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve müşteri memnuniyetimiz ile sizlerin yanındayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1978'ten Günümüze Briket Makinalarındaki Bilgi ve Birikimle Sektörün Öncüsü

İletişim