Tam Otomatik Briket Makinası

Büyük işletmeler için ideal olan tam otomatik briket makinası, bilgisayar otomasyonuyla çalışmaktadır. Otomatik kontrol panelleri ve operatör yardımıyla çalışmakta olan bu sistemler kum, çakıl, çimento ve ponza ham maddesiyle briket üretimine hızlı bir şekilde geçerek, yüksek performans sağlamaktadır. Profesyonel bir briket hizmeti içi tam otomatik sistemlerle, kısa zamanda kalıp çıkarma ve briket üretimi yapılabilir.

Tam Otomatik Briket Makinası Nasıl Çalışmaktadır?

Hızlı bir üretim için ideal performans ve yüksek kalite beklentisini karşılayacak olan tam otomatik briket makinası, bilgisayar otomasyonu sayesinde direktifleri direkt alarak uygulamaya geçmektedir. Titreşim ve basınç özelliği ile birçok kalıp çıkarma seçeneği sunan makinalar, elektrik alt yapısına sahip sistemlerdir. 

  • Tam otomatik sistemler 8 saat içerisinde 15.000 briket üretimi yapabilmektedir. 
  • Günlük üretimi maksimum seviyede sağlayacaktır. 
  • 5 ile 35 cm’ye briket üretimi yapabilir. 
  • Operatör desteği ile otomasyon sistemlerine bağlı olarak çalışmaktadır. 
  • 8 ile 10 farklı kalıp çıkarma özelliğine sahiptir. 

Briket Makinası Otomatik Kullanım Avantajları 

Otomatik sistemler, manuel sistemlere oranla daha kısa sürede, daha fazla üretim yapabilmektedir. Otomatik kullanım, az personelle seri üretim alanında yüksek performans sağlarken, aynı zamanda kontrollü üretim imkanı da sunarak, 8 saatte 15.000 kalıp briket çıkartacaktır. Tek bir sisteme bağlı olarak, fiziksel güç gerektirmeden sadece bir tuşla çalıştığı için büyük işletmeler için ideal üretim imkanı sunar. Elektrik kontrolüne bağlı olarak çalışarak, masrafların yarıya inmesini sağlayacak, kolay bir kullanımla anında üretim yapabilecektir. 

Gelişen teknolojiyle birlikte, otomatik briket makinası performansı artmış, kullanım alanı gelişmiş, inşaat ve yapı malzemeleri alanında iş kolaylaştırıcı, ekonomik sistemler olarak kullanılmaya başlanmıştır. Manuel sistemlere göre insan gücüne ihtiyaç duymaz, profesyonel bir şekilde görevini yerine getirir. 

Tam Otomatik Parke Makinası 

Maksimum performans sağlayan tam otomatik sistemler, kontrol panelleri ve yedek parça kullanımı bakımından da oldukça idealdir. Özellikle elektrik sistemlerine bağlı olan bu makinalar, otomatik olarak çalışmakta ve 10 adet farklı kalıp modeliyle kullanılabilmektedir. Parke taşı üretimi için de otomatik briket makinası kullanılabilmektedir. 

Tam Otomatik Briket Makinası; Hızlı Üretim Yüksek Performans

Full otomatik sistemler olarak, insan gücüne minimum seviyede ihtiyaç duymakta olan briket makineleri, zamandan ve maliyetten tasarruf ederek, uzun süre ideal bir kullanım imkanı sunacaktır. Briket üretiminde hız kazanmak, aynı zamanda kaliteli bir üretim yapmak için % 100 seri üretim ve imalat aracı olarak kullanılabilecek, garantili makinalardır. 

İkinci El Briket Makinası Fiyatları 

Geniş bir kullanım alanı olan tam otomatik briket makinası, ikinci el olarak kullanılacak modele göre farklılık gösterebilmektedir. İkinci el modellerde, briket makinasının günlük üretimi ve otomasyon sistemleri özelliklerine göre farklı fiyatlarla karşılanabilmektedir. AB standartlarına uygun briket makinası modelleriyle, ideal bir performans üretim alanında sağlanabilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1978'ten Günümüze Briket Makinalarındaki Bilgi ve Birikimle Sektörün Öncüsü

İletişim